top of page

Kariyer

Otomotiv sektörünün dinamik, sürekli geliştiren ve değişime uyum yeteneği kazandıran özellikleri tüm Ağaçlı Oto çalışanlarının temel yol gösterici yetkinlikleridir. Temsil ettiğimiz markaların kurumsal kimlikleri ve değerleri ile birlikte  temel ve görevsel yetkinleri tüm organizasyonumuzu kapsamaktadır.

İşe alım süreçlerimizde ise yetkinlik bazlı mülakatlar, değerlendirme merkezi uygulamaları gerçekleştirilmektedir. İşe alim sürecimizin olumlu tamamlandığı yeni çalışanlarımız ilk günlerine oryantasyon ile başlamaktadırlar. Oryantasyon sürecimiz sektör dinamiklerini, marka kimliğini, kurumsal bilgilendirmeleri ve görev tanımını kapsamaktadır.

Eğitim, performans değerlendirme, yetenek yönetimi süreçleri markalar ve şirket is planımız çerçevesinde yürütülmekte ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Biz sürekli öğrenen organizasyon yapımız ile kendini geliştirmeye istekli, basari odaklı ve otomotiv sektörüne tutkuyla bağlı olan yeni çalışma arkadaşlarımız ile büyümeye devam edeceğiz. Sizler de web sitemiz ve online kariyer portalleri üzerinden yayınladığımız ilanlar ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

bottom of page