top of page

Hakkımızda

Borusan Otomotiv BMW ve MINI Yetkili Servisi Ağaçlı Oto olarak Ümitköy yerleşkesinde 2018 yılından itibaren bakım onarım faaliyetimize devam etmekteyiz. Amacımız 43 yıllık bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Servisimiz, beklentilerinize doğru ve hızlı bir şekilde cevap vererek otomobilinizin ihtiyaçlarını karşılar. Güvenli sürüş ve sürekli performans için orijinal yedek parça ve son teknolojiye sahip ekipman kullanır.

Alanında uzman kadromuzun teknik ve ürün eğitimlerini takip ederek profesyonel bir servis hizmetini garanti ederiz.

8.000 metrekarelik servis alanı ve 120 araçlık servis otoparkımız ile siz müşterilerimize ferah, otomobilinize ise verimli ve etkili bir servis hizmeti sağlarız. Tesisimizde mekanik bakım, kaporta&boya; onarım, lastik değişimi & saklama, oto kuaför, aksesuar montajı hizmetleri direkt Ağaçlı Oto personeli tarafından, iş ortağı olmaksızın, %100 garantimiz altında sunulmaktadır. 20 adet lift ile günlük 80 araca hizmet verme kapasitesine sahip olan tesisimizde müşteri memnuniyeti odaklı yol yardım, vale hizmeti ve ikame araç ve müşteri servisi hizmetlerini de sunmaktayız.

Ayrıca Üretici standartlarında şase düzeltme, alüminyum onarımı ve boya hizmeti vermekteyiz. Kaporta & Boya atölyemizde yer alan fırın ve astar kabinlerimiz son teknolojiye sahip BMW ve MINI otomobilleriniz için yurtdışında özel olarak üretilmiştir.

bottom of page